Rektor og skolens ledelse

Rektor

Pål André Ramberg

Tlf 942 89 474
E-post: palra@viken.no

Assisterende rektor

Cathrine Monsen

Tlf 911 00 460
E-post: catrinemo@viken.no

Utdanningsleder

Christiane Sofie Skahjem

Tlf 47333218
E-post: christias@viken.no

 

Utdanningsleder
Christin Dahlby Karlsen 

Tlf 41309359
E-post: christink@viken.no

 

Utdanningsleder
Ann Hilde Nilsen

Tlf 90097392
E-post: annn@viken.no

 

Utdanningsleder

Ann Kristin Olsen

Tlf: 41610440
E-post: anno@viken.no

Kari Bentdal

Tlf 95058890
E-post: karibe@viken.no

 

Leder for elevtjenesten

Grethe Wang-Erlandsen

Tlf 91188836
E-post: grethewa@viken.no

 

Utdanningsleder
Gunhild Rosnes

Tlf 97973978
E-post: gunhildr@viken.no

 

Leder for skolemiljø

Espen Gresvik Schei
Tlf 97767574
E-post: espensc@viken.no

 

Leder for økonomi og administrasjon

Anita Rismoen
Tlf 46889062
E-post: anitar@viken.no

 

Fagleder voksenopplæring
Geir Herikstad

Tlf 92208830
E-post: geirhe@viken.no

 

Eksamensleder

Arne Ulfeng Hansen
Tlf 97068337
E-post: arnehan@viken.no

 

Fagleder fellesfag og realfag

Jens Ole Kjelsås

Tlf 92068541
E-post: jensk@viken.no

  • Fellesfag
  • Realfag

 

Fagleder Teknikk og industrifag

Heine Bjørk Kristiansen

Tlf 91353147
E-post: heinek@viken.no

 

Fagleder elektrofag
Anita Wulvig

Tlf 45239904
E-post: anitaw@viken.no

Fagleder Tor Martinsen

Tlf 99505847
E-post: torma@viken.no

Fagleder
Anne Marthe Enghaugen

Tlf 97660079
E-post: annee@viken.no

Fagleder fellesfag, norsk og fremmedspråk
Mona Mathisen

Tlf 95052498
E-post: monama@viken.no

  • Fellesfag
  • Norsk

 

Fagleder fellesfag og engelsk
Kirsti Weel Mahmutcehajic

Tlf 48032361
E-post: kirstim@viken.no

  • Fellesfag
  • Fagleder Teknikk og industrifag

Fagleder påbygg, fellesfag og samfunnsfag
Selma Kulaglic

Tlf 41265278
E-post: selmak@viken.no

Leder for kantine og Restaurant- og matfag
Petter Grøtvedt Kildebo

Tlf 92892399
E-post: petterki@viken.no

Fagleder avd. Lillebekk
Hege Dalbye Knudsen

Tlf 90579952
E-post: hegek@viken.no

Til toppen